Komínové systémy BRILON

Spalinové systémy BRILON

Spalinové systémy BRILON jsou špičkovým produktem renomovaného německého výrobce, který se specializuje na plastové systémy odvodů spalin již od roku 1994. Výrobce spalinových systémů BRILON si díky svým zkušenostem, perfektní kvalitě a zejména nadstandardní technické podpoře nabízených produktů získal vedoucí postavení v OEM dodávkách pro přední výrobce kondenzační techniky.

Výraznou předností spalinových systémů BRILON je ucelený a plně kompatibilní stavebnicový sortiment, který umožňuje sofistikované řešení všech známých způsobů odvodu spalin bez nutnosti přijímání mnohdy bolestivých kompromisů doposud známých z každodenní praxe.

V rámci prodejní podpory spalinových systémů BRILON jsou pro zjednodušení kompletace a vyloučení chyb při specifikaci jednotlivých komponentů pro požadovaný způsob řešení odvodů spalin připraveny tzv. "komínové sady".

 

Novinka v sortimentu:

Flexibilní spalinový systém renoFLEX

renoFLEX je efektivní a cenově příznivou alternativou ke klasickým pevným i flexibilním systémům odvodům spalin, kterou lze například s výhodou instalovat do původních vložek postupně rušených atmosférických kotlů a minimalizovat tak nutné stavební úpravy.

renoSET je vysoce inovativní stavebnicový systém, který umožňuje efektivně vyřešit bezpečné odvody spalin všech typů plynových kondenzačních kotlů s výkonem do 50 kW s minimálním počtem univerzálně použitelných prvků.

V rámci podpory prodeje komínových systémů BRILON Vám poradíme a samozřejmě objednáme požadovaný sortiment.